אילו אירועים מתאימים להזמנת קייטרינג חלבי?

קייטרינג חלבי לאירועים הפך לטרנד מוביל היות ויותר ויותר אנשים בוחרים להימנע מההוצאה הגדולה של אירוע המוני באולם אירועים ומעדיפים לארח במקומות אינטימיים כמו חצר הבית או בית העסק ללא כל התעסקות בהכנות לאירוע, במהלך האירוע או בסופו.

לאיזה אירוע מתאים להזמין קייטרינג חלבי – לפי סוג האירוע?

תפריט הקייטרינג החלבי והגשתו בנוי בצורה שמתאימה לכל סוג אירוע ומכל סגנון, קטן כגדול. האירועים הנפוצים במחוזותינו:

• ברית

• בריתה

• בר מצווה

• בת מצווה

• אירוע עסקי מכל סוג שהוא

• ואפילו חתונה

ישנם אירועים אינטימיים יותר כמו מסיבות קוקטייל ואירועים עסקיים שנועדו לבנות קשרים חבריים ועסקיים בין הנוכחים, אלו אירועים אינטימיים יותר, והיות ותםריט ההגשה עוסק בפינגר פוד הוא מתאים להסתובבות בין המוזמנים.

בזכות אופיו של הקייטרינג החלבי ניתן להגישו בכל מקום ובכל צורת הגשה (הגשה לשולחן, בר ממנו האורחים לוקחים אוכל, מלצרים שיוצאים עם מגשי מזון ועוברים בין המוזמנים ועוד ועוד).

מתכון מושלם לחתונות

כאשר עוסקים בחתונות הרי שקייטרינג חלבי עונה על הצורך בשעה שהמארחים בוחרים בחתונה אינטימית ואיכותית בחצר הבית ומעוניינים בקייטרינג גורמה כך שהאירוע עצמו הופך חוויתי ואיכותי. ניתן אף להזמין מנות מזון, על פי מספר מוזמנים, לארוחות משפחתיות שונות, וכך לחסוך למארח/ת טרחה רבה. מגשי המזון שחברת קייטרינג חלבי מספקת יכולים להגיע מעוצבים ולהיות מוגשים ישירות למוזמנים כך שאירוע משפחתי רגיל וסתמי יקבל נופך יוקרתי ואסטטי ראשון במעלה.

מרכיבי המזון וגודלם בקייטרינג החלבי

בקייטרינג חלבי האופציות של מנות התפריט מגוונות ועשירות והקומבינציות ביניהן כמעט אינסופיות. בעת הזמנת קייטרינג חלבי קסרולה, למשל, עבור אירוע חשוב לברר מבעוד מועד ממה מורכבת כל מנה ומה גודלה בפועל כך שיהיה ניתן לבנות תפריט עשיר ומתאים לכל אירוע. שילובי המנות וההשלמה שלהן זו את זו יספקו בסופו של יום אירוע איכותי ויוקרתי שהמזון בו יכול להיות מותאם לאופי האירוע עצמו.

לדוגמא, למסיבת קוקטייל, ישיבת עסקית במשרד, מסיבת חברים בלילה מתאים מזון קליל, צבעוני ומרשים שיהיה קל לנשיאה על צלוחית ולא יצריך ישיבה מסודרת סביב שולחן. מאידך, לאירועים כמו חתונות ובנות וברי מצווה בהם משתתפים גם אורחים מבוגרים יותר, תוגש בדרך כלל ארוחה מלאה וכבדה יותר המצריכה אף צורת הגשה אחרת.

תפריט חלבי גם טבעוני – וצמחוני

היות וקייטרינג חלבי מתאים לכל סגנונות האוכל (טבעוני, צמחוני, מוזמנים שאוכלים הכל) כל מוזמן יוכל לאתר את סגנון האוכל המתאים לאורחות חייו ולחוש כחלק מהכלל ללא חריגות כלשהי. הדאגה היחידה של המארחים באירועים מסוג זה היא לדאוג לאיזון נכון מבחינת טעמים ונראות מתאימה לאופי האירוע.

בחברה לקייטרינג חלבי ניתן למצוא סגנונות מגוונים של מאכלים: צרפתי, איטלקי, אסיאטי, מזרחי, אקזוטי וכו/. לכל סגנון מרכיבי תפריט וטעמים ותבלונים שונים זה מזה. יחד עם זאת, היות והמנות עדינות ואיכותיות, נעשה שימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים כך שהמנות המוגשות, ולא משנה סגנון האוכל, יוקרתי ומספק.

שירות, אדיבות, עמידה בלוחות זמנים והקפדה על פרטי השירות – כל אלו מהוות בסיס להצלחת אירוע והפיכתו לבלתי נשכח הן בקרב המוזמנים והן בקרב המארחים.

2023-10-22T17:28:26+03:00
דילוג לתוכן