איך הופכים להיות דיג'י מקצועי באירועים?

כל אירוע – פרטי או עסקי, מבוסס על מניפה רחבה של נותני שירות שונים. בעוד ישנם ספקים שעליהם ניתן להתפשר ולחסוך עליהם, גם ישנם נותני שירות המשפיעים באופן ישיר וקריטי על הצלחת האירוע. אם ישנו נותן שירות מוביל שמעצב במידה רבה את האירוע – הרי שהוא הדיג'י.

באירועים, שלב רחבת הריקודים מסתמן כשיא האירוע. בעוד תקליטן מנוסה ומקצועי יכול להרקיד את הקהל ולהפוך את הרחבה למסיבה הכי טובה בעיר, תקליטן קצת פחות טוב יכול לבסס רחבה מנומנמת באנרגיות נמוכות. אז מה הופך דיג'י לדיג'י טוב ואיך ניתן להפוך ל-DJ מקצועי? כל התשובות, לפניכם:

DJ – הספק המשמעותי ביותר באירועים!

המוסיקה באירוע נוכחת בכל שלב ושלב באירוע. אם לוקחים לדוגמא אירוע כמו חתונה, הרי שהמוסיקה מתנגנת בשלב קבלת הפנים, בטקס החופה וכמובן שבשיא – רחבת הריקודים הגדולה. אם כן, מה הופך DJ לאיש מקצוע מלודי במיוחד?

  • ראשית, ההבנה שלו את הקהל. ההנחה כי ניתן להכין רשימות השמעה מבעוד מועד, שגויה. ה-DJ צריך להבין את הקהל ובהתאם לנגנן את השירים. לדוגמא: קהל של צעירים ישמח לרקוד לצלילי מוסיקה מסוימת, בעוד באירוע של בני הגיל השלישי תתנגן רשימת השמעה שונה לחלוטין. חשוב להבין כי מעבר לכך שיש צורך בהתאמה מוקדמת של המוסיקה בהתאם לאופי האירוע, הרי שעל ה-DJ להבין תוך כדי האירוע איך הקהל מגיב, לאיזה ז'אנר הוא נוטה וכיוצא בזה.
  • שנית, ישנה חשיבות רבה למעברים החלקים שבין השירים. תקליטן שעובר קורס DJ, לומד איך ליצור מעבר חלק בין שיר לשיר, כך שתהיה זרימה הרמונית על הרחבה. מעבר חתוך וגס בין השירים מסתמן כמאד לא מקצועי, תוך שהוא נותן תחושה של מסיבה ביתית או נסיעה ברכב – לא של רחבת ריקודים באירוע.
  • ולבסוף – מיקסים מקוריים. בסופו של דבר, מה שהופך DJ למיוחד ובעל ערך מוסף, הם מיקסים שהוא עורך בעצמו. קהל האורחים באירוע רוצה ליהנות מלהיטים שזכו לרמיקסים מיוחדים ולא לגרסאות המוכרות מתחנות הרדיו.

אז איך הופכים ל-DJ? באמצעות קורס די ג'יי!

רבים רואים במקצוע כמו DJ כשליחות: לשמח קהלים רבים באירועים המרגשים ביותר! ואכן, מדובר על תפקיד מאד מספק, אך גם כזה שדורש למידה והשקעה. במידה וגם אתם מעוניינים להשתלב בענף האירועים ולשמח מאות אורחים באירועים, עליכם לעבור קורס DJ.

ניתן ללמוד את רזי המקצוע בכמה דרכים שונות:

  • מורה פרטי
  • קורס אונליין
  • בית ספר למוסיקה

טווח המחירים נע בין 1500 שקלים ועד 10,000 שקלים, כאשר מחיר קורס DJ משתנה בהתאם לבית הספר / המורה, משך הקורס וכיוצא בזה. בקורס אתם עתידים ללמוד שלל נושאים: ממשקי משתמש, מיקסים, אפקטים, לופים, פילטרים, מאשאפים, ניהול קריירה ועוד.

אז אם גם בכם בוערת תשוקה למוסיקה ואנשים, ממשו את תשוקתכם באמצעות קורס מקצועי, מקיף ויסודי.

2021-07-19T22:01:40+03:00 די גיי, כללי|
דילוג לתוכן