לפני החתונה: טיפולים אסתטיים לכלות – מה כדאי ומתי? 

כלות רבות (וגם החמות!) לא מסתפקות כיום רק בבחירת בגדים, בתסרוקת ובאיפור, אלא גם בוחרות להיערך ליום המיוחד ולהשיג מראה זוהר ומרשים יותר באמצעות רפואה אסתטית: בוטוקס, הזרקת חומרי מילוי, עיבוי שפתיים ועוד. באיזה טיפולים כדאי לבחור ולמה אסור להשאיר טיפולים אסתטיים לכלה לרגע האחרון?

אולם אירועים בשפלה כבר יש? שמלה מהממת? איפור ועיצוב שיער? ומה עם בוטוקס?

טיפולים אסתטיים לפני חתונה, ובמיוחד טיפולי בוטוקס לחתונה, הופכים ליותר ויותר שכיחים. זאת מכיוון שגם האיפור הטבעי המוצלח והמרשים ביותר לא יכול לשוות לעור הפנים שלך את הנעורים והזוהר שיכול לספק טיפול אסתטי איכותי באמת. הלא פנים יפות וחלקות הן הבסיס לכל האיפור מלכתחילה.

אם גם את חושבת על ביצוע בוטוקס לחתונה, או אולי סקין בוסטר או הזרקת חומצה היאלורונית, הנה מידע על כמה מהטיפולים הפופולריים בתחום של רפואה אסתטית, כולל מתי כדאי לבצעם – כדי שתגיעי לחתונה במיטבך, וללא הפתעות לא נעימות.

הזרקות בוטוקס לחתונה

את המונח בוטוקס כולם מכירים, אבל לא כל אחת יודעת בדיוק מה מייחד את הטיפול בבוטוקס לעומת הזרקת חומרי מילוי אחרים. ובכן, בוטוקס הוא למעשה לא חומר מילוי קמטים, אלא העלמת קמטים. ההבדל נעוץ בכך שטיפולי בוטוקס לא מעלימים את הקמט על ידי מילויו, אלא משמשים רק עבור טיפול בקמטי הבעה שנוצרים בגלל תנועת שרירים – כמו למשל הקמטים במצח. זריקת בוטוקס משתקת את השריר שהזזתו יוצרת את הקמט, וכך הוא "נעלם".

כדי לטפל בכל סוגי הקמטים בצורה טובה ומקיפה, אפשר לשלב טיפול בוטוקס עם הזרקת חומרי מילוי קמטים נוספים – להצערת פנים מלאה. חשוב לערוך טיפולי בוטוקס במרפאה עם רופאים מיומנים ברפואה אסתטית, ולא סתם אצל קוסמטיקאית, כי הזרקה לא נכונה יכולה לגרום לתופעות לוואי ו/או למראה מלאכותי וחסר מבע.

לו"ז: בוטוקס מחזיק לאורך מספר חודשים ולכן כדאי לערוך את הטיפול 6 שבועות עד חודש לפני החתונה.

הזרקת חומרי מילוי (חומצה היאלורונית) לקמטים הסטטיים 

חומצה היאלורונית היא למעשה חומר מילוי קמטים קלאסי, כזה המוזרק אל העור שמתחת לקמט ומעניק לו מחדש נפח. חומצה היאלורונית אף עושה יותר מזה: מדובר בחומר טבעי, הקיים בגוף אדם, שגם שומר על הלחות של העור. כלומר בטיפול הזרקת חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית אתן זוכות גם במילוי קמטים בטוח ונטול סיכונים וגם בהענקת לחות וחיוניות לעור הפנים. בונוס!

לו"ז: כמו בוטוקס, אם כי אפשר לערוך את הטיפול אף יותר מוקדם (מחזיק יותר מבוטוקס).

מילוי שפתיים ,עיצוב שפתיים, עיבוי שפתיים

לא מרוצות מהשפתיים? החומצה ההיאלורונית מאפשרת לטפל גם בכך, כתחליף בטוח ובריא הרבה יותר מהזרקת הסיליקון של פעם. עיבוי שפתיים – בעזרת הזרקת חומר מילוי שכזה ניתן למלא ולעבות את השפתיים, כמו גם לערוך עיצוב שפתיים (למשל לתקן אי סימטריה).

לו"ז: עיצוב שפתיים או עיבוי שפתיים / מילוי שפתיים כדאי לעשות לפחות חודש לפני החתונה.

מילוי שקעים מתחת לעיניים 

עוד טיפול הכולל חומצה היאלורונית, הנועד עבור העלמת עיגולים שחורים מתחת לעיניים. כדאי לבצע לפחות חודש מראש.

סקין בוסטר (מזותרפיה)

כמשתמע מהשם, מעין טיפול זירוז לעור הפנים שמעודד אותו להתחדש, להתרענן ולהיות לח וזוהר יותר. יתרון: ניתן לבצע מזותרפיה לחתונה גם על אזור המחשוף והצוואר. זהו טיפול אנטיאייג'ינג נהדר, אבל כדאי להקדיש לו זמן ולערוך אותו זמן רב יותר מראש, מכיוון שנדרשים מספר טיפולים להשגת אפקט מרבי.

לו"ז: להתחיל כמה חודשים מראש, ולעשות טיפול אחרון של סקין בוסטר לחתונה כשבוע לפני האירוע.

2018-07-03T00:11:09+03:00 אירועים, חתונות|
דילוג לתוכן