טיפים לשילוב חיות המחמד בחתונתכם – כלב בטוקסידו!

הכלב או החתול הם חלק בלתי נפרד מהמשפחה ומחייכם – אז למה לא לתת גם להם לקחת חלק בחתונתכם או לפחות בצילומי החתונה המקדימים? כך תשלבו את חבריכם בעלי החיים בחתונתכם: רעיונות, טיפים ונקודות למחשבה. 

אתם לא יכולים לדמיין את חייכם בלי החתול האהוב והמקסים שלכם, או הכלב הנאמן. הפיד שלכם בפייסבוק ואינסטגרם מלא בתמונותיהם, והמראה שלהם כשאתם חוזרים הביתה תמיד עושה לכם כל כך טוב. אז למה להשאיר חברים ובני משפחה כה טובים וחשובים מחוץ לתמונה כשמדובר בחתונה? לקחתם את הכלב לטיול בחוף הים, אל מרפאה וטרינרית בפרדסיה בעמק חפר, לארוחת החג אצל הקרובים בצפון הרחוק – אז למה לא לחתונה או לסשן הצילומים שלפניה?

האם זה חכם להביא את הכלב לחתונה עצמה?

ללא ספק, זה מפתה. אבל וטרינרית עמה התייעצנו מספרת שכדאי לחשוב היטב לפני שמחליטים להביא את הכלב אל אולם או גן האירועים, כדי להבטיח שגם אתם, גם הם וגם האורחים יוכלו ליהנות מהחתונה.

קודם כל, על אף שחתונה היא אירוע משמח, היא יכולה להלחיץ כלבים מסוימים אפילו יותר מנסיעה למרפאה וטרינרית – זאת אם הכלב אינו מסתדר טוב עם כמות גדולה של אנשים זרים סביבו. כלבים עם בעיות התנהגות עלולים גם להטריד את האורחים, לקפוץ על שולחנות, ללעוס סידורי פרחים, לנבוח כל החופה, לגרום נזק וכו'. אורחים מסוימים יכולים לפחד מכלב גדול, ובמיוחד ילדים קטנים.

לכן, ייעץ כל וטרינר, חשוב לקחת בחשבון את אופי הכלב ולהחליט האם הוא יוכל להתמודד עם גודל וסוג האירוע, וגם לעשות זאת עצמאית, מבלי שתצטרכו כל הזמן להשגיח עליו ולסייע לו באופן שייסב את תשומת לבכם מהיום הגדול שלכם.

ואנחנו מוסיפים: חשוב לא פחות לברר בכלל שאותו אולם או גן אירועים בהם בחרתם מוכנים שתביאו כלב למקום, ושגם הספקים שלכם מודעים לנושא.

עם חתולים, אומרת וטרינרית, זה הרבה יותר מסובך, ולכן עדיף לשלב אותם באלבום החתונה ולא בטקס עצמו – במיוחד בתמונות המצולמות בבית, המקום הטבעי עבורם שבו הם יותר ייטו לשתף פעולה.

איך לשלב את הכלב בטקס החתונה?

בהנחה שהכלב מאולף, מחונך ומשתף פעולה, ניתן לשתף אותו במספר דרכים בטקס: לתת לו ללוות אתכם לחופה עם פפיון חגיגי, לתת לו להיות נושא הטבעת, או אפילו להביא לכם לחופה את הזר (חשוב לבדוק שאין בו צמחים רעילים לכלבים אחרת תיאלצו לבלות את ליל הכלולות בחיפוש אחר מרפאה וטרינרית בחירום!) או הכוס לשבירה. המשפט המפורסם אומר שילדים וכלבים גונבים את ההצגה וזה לגמרי נכון – כולם יתלהבו מסביב מהתוספת החייתית הלא שגרתית. אבל כדאי שתוודאו שהכלב אכן מוכן למשימה, לא נלחץ מהאורחים וההמולה, מרגיש בנוח עם האקססוריז שרציתם לשים עליו (ואם לא, אל תנסו בכוח!) ושאין לו נטייה להיעלם לפתע עם הטבעת בזמן אמת…

אגב, כדאי למנות אחראי על הכלב כדי שכן ישגיח, או יוציא אותו לטייל, או ינקה אחריו במקרה הצורך – בחרו חבר טוב או אפילו שכרו מוליך כלבים.

חיות בצילומי החתן-כלה

דברו עם הצלם מבעוד מועד וחישבו על רעיונות לשילוב הכלב והחתול בתמונות. את הכלב ניתן לקחת איתכם לאתרים שונים, בהנחה שאין זו שמורת טבע או מקום סגור שמגבילים כניסה של בעלי חיים לשטחם. צילומים ביתיים הכי קל לעשות, במיוחד עם החתול – בשטח הביתי, בנוחות ובאופן טבעי לגמרי ולא מבוים מדי.

2018-07-30T16:45:37+03:00 אירועים, חתונות, כללי|
דילוג לתוכן