מההזמנות ועד שילוב בעיצוב אולם אירועים: מיתוג חתונה 

מה זה בדיוק מיתוג חתונה, אתם שואלים?

הטרנד שהחל בחתונות אמריקאיות ויובא לארץ מגייס את העיצוב הגרפי כדי ליצור שפה גרפית אחידה וכוללת לאירוע, שמתחילה בלוגו אישי, חותמת משלכם, שמלווה את החתונה עוד מלפני האירוע עצמו. 

כולנו שמענו על עיצוב אולם אירועים, אך מיתוג אירועים או מיתוג חתונה לוקח את הרעיון צעד אחד קדימה: במקרה כזה השפה העיצובית של החתונה לא נשארת רק נחלתו של גן אירועים בראשון לציון כלשהו שבחרתם, אלא חוזרת ונשנית בפרטים הקטנים לכל אורך האירוע, כולל בעיצובים המקדימים אותו – למשל סרטון Save the date וכמובן בהזמנות החתונה, ולעתים גם בצילומי האירוע המקדימים.

כפי שאפשר לראות בשלל אולמות אירועים במרכז הארץ, החתונות כיום מתוחכמות יותר, שואבות יותר השראה מן העולם הרחב בעזרת אינסטגרם ופינטרסט, ומכוונות הרבה יותר גבוה בצד הוויזואלי. זה כולל גם מחשבה מראש על מיתוג האירוע, וזאת הרבה לפני תחילתו – כדי שהלוגו והשפה הגרפית יתוכננו, יעוצבו וישולבו כטאץ' אישי ואלגנטי בהזמנה, בפתקי ההושבה, במתנות לאורחים וכן הלאה.

מיתוג אירועים מתאים שבעתיים לחתונות קונספט, חתונות עם נושא מיוחד, שבהן הנושא הויזואלי המבדל זוכה לתשומת לב רבה במיוחד, ליצירת, למשל, עיצוב ערב בסגנון קרנבל טרופי ברזילאי גם אם מקום החתונה הוא אולם אירועים במזכרת בתיה, או נשף מסכות ונציאני בחתונת פורים בלבו של גן אירועים ברחובות.

המוטיב החוזר

לוגו או מוטיב גרפי חוזר הוא הלב של מיתוג החתונה, וגם אם אתם הולכים על עיצוב DIY, כדאי להשאיר את העיצוב של  בידי גרפיקאי או מעצב מקצועי כדי לקבל בדיוק את מה שאתם רוצים בעיצוב מושלם, ולא פחות חשוב – ממוחשב.

הגרסה הממוחשבת מאפשרת להפיק מגוון מוצרים מהעיצוב, למשל הדפסתו על חבקי מפיות או מדבקות על סידורי מרכז השולחן באולם האירועים שבחרתם, לשלב אותו בהזמנה לחתונה, לצרפו למספרי השולחן, להפיק מדבקות שמודבקות על המתנות לאורחים או על בקבוקי שתייה ממותגים בבר – יש שפע אפשרויות ורעיונות של מקומות בהן הלוגו המיוחד שלכם יוכל להפציע.

אפשר גם ליצור שלט גדול או אותיות ענק לפי הלוגו שיעמדו בכניסת גן האירועים. לוגו קטן יכול להשתלב נפלא בצילומי table top (אותם צילומים מלמעלה שנותנים את מרכז הבמה לפריטים הקטנים שמככבים באירוע: נעלי הכלה, הטבעות וכו', כשהם מונחים על משטח ישר).

שדרוג החוויה העיצובית

מיתוג חתונה משדרג מאוד את הוויזואליות והנראות של כל אירוע בצורה עדכנית, מתוחכמת ויוקרתית. הלוגו, הצבעים, הטקסטורות והסגנון שבים וחוזרים, יוצרים אחידות וחוויה עיצובית שלמה יותר בכל רחביו של כל אולם אירועים או גן אירועים, ליצירת ערך מוסף. עיצוב שכזה מוכיח את חשיבותם של הפרטים הקטנים, ועד כמה הם יכולים לעשות שינוי גדול.

מה חשוב לדעת?

את מיתוג החתונה כדאי להתחיל מוקדם, כדי שיספיק לכלול גם את ההזמנות לחתונה שאתם שולחים מבעוד מועד. מצאתם אולם אירועים בנס ציונה שהוא מושלם-מושלם-מושלם ואתם יודעים מה הקונספט הרצוי בקווים כלליים? קדימה, זמן למצוא סטודיו, מעצב או גרפיקאי כדי להתחיל לעבוד על יצירת המיתוג!

2018-07-02T23:47:12+03:00 אירועים, חתונות|
דילוג לתוכן