איך לבחור די.ג'יי לחתונה – עוד טיפים שלנו בנושא

טבעות? יש, שמלה וחליפה? יש, אולם? יש, אוכל? יש, צלם? יש. עכשיו נותר רק מי שירקיד אתכם כל הלילה ויכול להפוך את האירוע שלכם לכזה שאתם והאורחים שלכם לא תשכחו לעולם.  די.ג'יי  ישפיע על כל האוירה של האירוע, החל משלב קבלת הפנים, דרך הצעידה המרגשת שלכם לחופה, שבירת הכוס והנשיקה ועד המסיבה ברחבת הריקודים.

כדי שכל זה יקרה, כדאי לא להקל ראש בבחירת די.ג'יי שמתאים לכם כמו כפפה ליד. כדי שתצליחו למצוא כזה, הנה כמה טיפים חשובים לבחירת די.ג'יי:

חבר מביא חבר

כדאי לקבל המלצות מחברים או בני משפחה שהייתם בחתונות או באירועים אחרים שלהם ונהניתם מאוד על הרחבה, ולשאול על איזה די.ג'יי הם ממליצים. אפשר גם לברר אצל חברים שאתם סומכים על הטעם המוזיקלי שלהם.

כל המרבה הרי זה משובח

עדיף לפנות לכמה די.ג'ייז ובשלב הראשון פשוט לדבר איתם קצת. לשמוע מי האדם שמולכם ואיך הוא נשמע לכם, וגם להציץ בפייסבוק ובסרטונים שלו מאירועים לא יזיק.

לקראת רגעי השיא

כדאי לקבוע פגישה עם שניים שלושה די.ג'ייז, לבוא עם רעיונות ולשמוע מה יש להם להציע ומה הצעת המחיר שלהם. פגישה עם די.ג'יי כדאית כדי לראות מה יש לו להציע ושווה גם לבקש להוסיף מוזיקה שאתם אוהבים. הטיפ הזה חשוב בעיקר בשלב הצעידה לחופה, בו יתנגן כמובן השיר האהוב עליכם, שיגרום לחברות הכי טובות להזיל דמעה ולסבתות להתייפח. עוד שיר חשוב הוא השיר שאחרי הנשיקה שמסמל על תחילת השמחה והכיף…דמיינו לכם את הרגע המרגש שבו הכוס נשברת ואתם מתנשקים, וכולם עולים אליכם לחופה ונלחמים כדי לחבק אתכם, הזוג הטרי!

לא לשכוח את הדודה והדוד

חשוב לזכור שיש כמה חלקים במסיבה, כדאי לזכור לשמח גם את הדודים והאורחים המבוגרים, ומאוחר יותר את החברים הקרובים ולכן כדאי לבחור די.ג'יי שמתמחה באירועי חתונה ויודע היטב לעשות את המעברים האלה.

שלא יהיו הפתעות

יש זוגות שזה חשוב להם יותר ויש כאלה שפחות, אבל אפשר לבקש מהדי.ג'יי פלייליסט של החתונה, כדי שלא תופתעו לרעה. מצד שני, בקשו שלא ידבוק רק בפלייליסט שלו, שירגיש את הקהל והרוקדים.

לסיום, הכי חשוב, כמו כל דבר ביום החשוב בחייכם, זה למצוא אנשים שמתאימים לכם. לבחור די.ג'יי איכותי, עם המלצות, עם ראש טוב, שתוכלו לבקש שירים תוך כדי והוא יזרום, שירגיש את הקהל שלכם ואת האוירה בחתונה שלכם עד השעות הקטנות של הלילה. ואתם, כנראה שתהיו כל כך מאושרים שתרקדו לכל מוזיקה שהדי.ג'יי ינגן…

2018-12-01T23:36:35+02:00 די גיי|
דילוג לתוכן