חתונה בקצות האצבעות – DIY

אז מה זה ה DIY הזה שכולם מדברים עליו? אם זאת הפעם הראשונה שאתם נתקלים בזה, מדובר בראשי תיבות של "עשה זאת בעצמך", Do It Yourself.

טרנד ה"עשה זאת בעצמך" תפס תאוצה אדירה בעולם כולו בשנים האחרונות, ונוגע בכל תחומי החיים. הורות, עיצוב הבית, אוכל, והתחום החשוב לנו מכולם היום – חתונות.

אז איך עושים חתונה DIY? כל הפרטים כאן

אל דאגה, לא נציע לכם לתפור לעצמכם את שמלת הכלה ולגלף את טבעות הנישואים של החתן והכלה, אבל כן לתת את הטאץ' האישי שלכם, ולהפוך את החתונה שלכם לכזו שלא תשכח.

בלי לחץ…את כל הרעיונות שניתן כאן אפשר לעשות זמן מה מראש, אפילו חודשים לפני החתונהואין חובה להיות נוכחים במתחם אולם אירועים יוקרתי כדי לעשות מדידות וחישובים. החתן והכלה המיועדים יכולים לעשות זאת יחד, וגם השושבינות יכולות לתת יד בעשייה.

רעיון נוסף הוא לעשות את עיצובי ה-DIY במהלך מסיבת הרווקות, כחלק מהפעילות המשותפת של כל החברות. כך הן גם ירגישו חלק מהעשייה וגם יזכו לטביעת אצבע משלהן בחתונה המושקעת שלכם! 

אביזרי צילומים שעושים שמח

כשהאירוע שלכם יעלה שלב ותתחיל החגיגה על רחבת הריקודים, אפשר לחלק לאורחים את האביזרים שיצרתם יחד. אפשר לייצר שבלונות של שפמים, משקפי שמש או קרניים לראש ולהדביק אותם על מקלות עץ דקים (מקלות ברביקיו פשוטים). שבלונות לא צריך לצייר בעצמכם אפשר למצוא באינטרנט בקלות.

כל מה שצריך זה קרטונים בצבעים שונים, דבק, וחבילה של מקלות עץ. למרות המחירים הזולים של המוצרים, אפשר לייצר אביזרים משמחים וייחודיים ואפילו למתג אותם כך שיהיה כתוב את שמותיכם ואת התאריך. כך ישארו לכם זכרונות מתוקים בצילומי החתונה.

סידורי ישיבה בנגיעה אישית

כל אורח יתרגש לראות את שמו ליד מקום הישיבה שלו. כל מה שתצטרכו זה חבילת דפים צבעוניים, שבלונה של פרפר או לב או פרח, וטוש כסוף או זהוב לכתוב עליהם את שם האורח או האורחת. לקראת האירוע בקשו מהאחראים על האירוע מטעם האולם או גן האירועים להשחיל אותו בין שיני המזלג במקום המתאים.

כך תוכלו להושיב את האורחים שלכם בסטייל, ובאופן אישי ומרגש.

מתנת פרידה מתוקה לאורחים שלכם

נחמד להפרד מהאורחים שלכם עם שי קטן. זה לא צריך להיות ראוותני ובזבזני, אבל בהחלט יכול להיות מושקע ומלא אהבה. למשל – אפשר לרכוש עציצונים קטנטנים, לעטוף אותם בנייר פרגמנט ולקשור בסרט קש, לתקוע שלט קטנטן באדמה עם השמות שלכם ו"תודה ששמחתם איתנו" והתאריך.

עוד רעיון נחמד הוא לייצר "אבני מזל" – לרכוש שק גדול של חלוקי נחל ממשתלה, ולכתוב על כל אחד מהם ברכה אחרת כמו "שמחה", "אהבה", "ושפע" ובצד השני של האבן את השמות שלכם ותאריך החתונה כדי למתג אותן, ולהציע לאורחים ביציאה מהאולם לקחת אבן מזל למזכרת הביתה.

כל המתנות הללו הן בעלות נמוכה במיוחד אבל ישמחו את האורחים שלכם זמן רב אחרי שהחתונה תגמר ויזכירו להם את האירוע המרגש.

לסיכום

אתם לא צריכים להיות ציירים או מעצבים כדי להכניס לחתונה שלכם את הקסם האישי שלכם, ולתת לאורחים שלכם הרגשה מושקעת ומשמחת במיוחד. אז קדימה לעבודה, תתחילו ליצור ולגרום לחתונה שלכם להיות בלתי נשכחת!

2018-12-01T23:35:18+02:00 חתונות|
דילוג לתוכן